______

12 טיפים לאורגיה הביתית המושלמת

אורגיות ממזמן הפכו לעניין שבשגרה בסצנת הסקס שלנו. הוועד למלחמה באיידס, אסף עבורכם 12 טיפים לאורגיה הביתית המושלמת

אז איך מתחילים

1.       אורגיה מתוכננת מראש זה הכי טוב! – נכון, זה אולי נשמע פחות סקסי לתכנן אורגיה מראש, אבל להגיע לאורגיה כשאתם יודעים מראש מי המשתתפים (או לפחות איך הם נראים) וכשאתם יודעים מראש כמה משתתפים יהיו, מאפשר לכם יותר שליטה, יותר אינטימיות ואופציה יותר גבוהה שיהיה לכם ממש ( אבל ממש!) כיף.

הכי מומלץ לבוא לאורגיה עם לפחות מישהו אחד שאתם מכירים וסומכים עליו ולקבוע ביניכם מראש שכל אחד דואג ושם לב לשני- לפעמים עוד זוג עיניים אוהבות, זה בדיוק מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים ובנוח.

2.       הגדירו את הגבולות שלכם ושמרו על הגבולות של אחרים- לפני ההגעה לאורגיה, הגדירו מול עצמכם את הגבולות ואת הדברים שחשובים לכם ויידעו את שאר המשתתפים בהם ("סורי חברים... אני לא בפיסטינג"). כמובן שתוך כדי אתם תמיד יכולים להחליט אחרת, אבל חשוב להשקיע מחשבה ולהגדיר לעצכם ולאחרים כללי יסוד מראש.

3.        I DO!- תמיד בררו הסכמה מראש וכבדו את הגבולות של אחרים. תקשורת זה הדבר הכי חשוב לאורגיה מוצלחת. שאלות כמו : "זה בסדר?", "זה נעים לך?", "להמשיך?" ו"אפשר?" הן קצרות, ענייניות ומוודאות הסכמה. זכרו ששתיקה לא אומרת הסכמה ואל תסמכו על טלפתיה ועל החוש השישי. אל תפחדו להגיד מה אתם אוהבים, מה לא, אם אתם רוצים מהר יותר, חלש יותר או במקום אחר. זכרו שלא משנה מה, בכל שלב, אם משהו מרגיש לכם לא נעים ולא נוח, אתם יכולים פשוט לקום וללכת. 

4.       שמרו על הבריאות שלכם- ההגדרה לסקס בטוח משתנה אצל כל אחד. הגדירו מראש באיזה אמצעי מניעה אתם משתמשים, וודאו שזה מוסכם על כל המשתתפים והקפידו להביא אותם אתכם. זכרו שקונדום הוא אמצעי המניעה המרכזי למניעת הדבקה בHIV וברוב מחלות מין האחרות.

אם אתה על  PrEP, אתה לא צריך לדאוג מה הסטטוס HIV של המשתתפים באורגיה, כיוון שאתה מגן על עצמך. זכור תמיד שמישהו שיודע שהוא חיובי ל-HIV  ונוטל את הטיפול התרופתי בצורה אחראית והוא UNDETEABLE  - הסיכוי שידביק אחר ב- HIV הוא אפסי. יחד עם זאת, PrEP  מפחית את שיעור ההדבקות אולם לא בהכרח מונע אותן לגמרי, אם תשכח לקחת את הכדורים, הטיפול לא יהיה יעיל וחשוב לזכור שהטיפול לא מונע הדבקה במחלות מין אחרות ואם לא משתמשים בקונדום הסיכוי להדבקה במחלות מין אחרות עולה.

5.       אורגיה זה לא סרט פורנו- כל עוד שאין לכם במאי, מפיק, תאורן ומאפר שמוודאים שהכול הולך חלק, שהכול נראה טוב ושכל אחד יודע איפה הוא עומד ומתי הוא נכנס- רוב הסיכויים שיהיו רגעים מביכים ולא מוצלחים וזה בסדר גמור. הכירו במבוכה ותצחקו עליה ביחד.

6.       זה לא רק הכמות, זאת גם האיכות- לפני שנדבר על כמות המשתתפים בואו נדבר רגע על האיכות. אם אתם המארגנים והמארחים של האורגיה, וודאו שאתם מזמינים אנשים עם גישה חיובית לסקס, בוגרים, מכבדים וכאלו שאפשר לסמוך עליהם. אם אפשרתם לאורחים שלכם להזמין אורחים משלהם אז וודאו שהם גם מכירים ושומרים על הסטנדרטים שלכם. בנוגע לכמות אתם יכולים להזמין כמה משתתפים שאתם רוצים (כמה שיותר יותר טוב, לא?!), רק רצוי ליידע מראש את שאר המשתתפים כמה מגיעים ובמידה ויש שינויים.

7.       מחמאה זאת לא מילה גסה- אנשים יכולים להיות לחוצים, ביישנים או לא גאים בגוף שלהם כשהם משתתפים באורגיה ולכן כדי שהם ירגישו בנוח, ישתחררו ויאפשרו לאורגיה להיות הדבר הכי כייפי שיש, חשוב שכל המשתתפים יהיו אנושיים, מנומסים ונחמדים. זכרו שאף גוף לא מושלם וזה מה שעושה את כולנו יפים. הקפידו להחמיא לשאר המשתתפים על מגוון דברים כמו לבוש, קעקועים, ריח, איבר המין שלהם וכו' ותראו איך כולם מתחילים להרגיש בנוח. גם זכרו שכשמישהו מחמיא לך זה מעלה את הביטחון העצמי שלך והרי אין דבר יותר סקסי מביטחון עצמי.

8.       לא כולם יעשו לכם את זה וזה בסדר- משיכה מינית זה משהו שמשתנה מאחד לאחד ויכול להיות שתגיעו לאורגיה וכולם יהיו סקסיים בעיניכם ויכול להיות שלא! אז אם כולם סקסיים בעיניכם איזה כיף לכם! ואם לא אז אתם לא חייבים להיות איתם במגע, אם אתם לא רוצים. יחד עם זאת, אל תגרמו להם להרגיש לא בנוח ואל תגרמו להם להרגיש שאתם שופטים או מבקרים אותם על סמך המראה החיצוני שלהם. במקום זאת, תעריצו את הגיוון האנושי המדהים הזה, תחמיאו להם ובאותה נשימה תגידו בחיוך שלמרות זאת, זה פחות עושה לכם את זה ותעברו להתמקד במי שכן.

9.       אין כמו בבית-  אורגיה טובה צריכה מרחב נעים, בטוח ומאפשר. אם אתם המארחים של האורגיה בביתכם, וודאו שיש לכם בבית מספיק מקום לכולם, שיש אזור שבו יהיה ניתן לנוח ולהירגע ואזור מופרד שבו תתקיים הפעילות המינית. עדיף לפתוח בפני המשתתפים את האפשרות להתקלח לפני או אחרי וודאו שיש מים חמים ומספיק מגבות לכולם.

10.   תגיעו נקיים- יכול להיות שתכננתם לבוא לאורגיה ולהיות יותר אקטיביים ובסוף יצאתם פאסיביים. יכול להיות שתכננתם לשבת בצד ולהסתכל ובסוף מצאתם את עצמכם במרכז העניינים.

11.   אקססוריז- חוץ מאמצעי מניעה, וודאו שיש מספיק חומרי סיכה לכולם, כפפות, צעצועים, תחפושות וכל דבר אחר שעושה לכם את זה.

12. סקס, סמים ואלכוהול- יש דברים שעדיף לא לערבב ומצד שני יש את המציאות.

חשוב שתגדירו מראש באיזה חומרים אתם מוכנים להשתמש ובאיזה לא ותכירו בגבולות שלכם בסמים ובאלכוהול.

עדיף להביא מהבית את הכמות שאתם רוצים לצרוך באותו ערב ולהקפיד לא לצרוך יותר ממנה. שימו לב גם לשעון זמנים- מתי הייתה הפעם אחרונה שלקחתם ומתי מותר לכם לקחת שוב ( סמים ואלכוהול לרוב מטשטשים את תחושת הזמן ואת שיקול הדעת).

אל תנסו באורגיה סם חדש שמעולם לא ניסיתם- אתם לא יודעים איך תגיבו או תרגישו תחת ההשפעה שלו ועדיף להתנסות במשהו חדש לראשונה בסביבה יותר מצומצמת.

חשוב מאוד לא לערבב ולבדוק מראש אינטראקציות עם התרופות שאתם גם ככה לוקחים (טיפול תרופתי לHIV, ויאגרה וכדומה).

כמו כן, מומלץ לדעת מראש באילו חומרים שאר המשתתפים מתכוונים להשתמש, מה שיעזור לכם לקבל החלטה אם זאת אורגיה שאתם רוצים לקחת בה חלק או לא. זכרו שאם באיזשהו שלב אתם לא מרגישים טוב, שתפו מישהו מהמשתתפים בכך- אל תתביישו, זה יכול לקרות לכולם.