______

קטלוג תערוכת האמנות הגדולה בישראל

.

תערוכת אמנות ישראלית 2018- הקטלוג המלא

לצפייה בקטלוג האינטרנטי לחצו כאן

התערוכה בחסות ואירוח בנק הפועלים, אשר פותח את שעריו ומזמין את הציבור הרחב להתרשם מהיצירות המוצגות על גבי 7 הקומות בבניין ההנהלה המרכזית של הבנק בתל אביב.

מאות אמנים נרתמו לתערוכה אשר מתקיימת זו השנה ה-19, שכל הכנסותיה הן קודש עבור הוועד למלחמה באיידס, להמשך פעילותו הענפה למען אלפי האנשים בישראל שחיים עם HIV ולמען מניעת הדבקות נוספות. 

בין האמנים המציגים ניתן לראות את יצירותיהם של יגאל תומרקין, קרן שפילשר, לאה ניקל ז"ל, מירי דוידוביץ, יאיר גרבוז, עליזה אולמרט, רזיה גרשון, אלי אילן ז"ל, סעיד אבו שקרה, פריד אבו שקרה, זיו קורן, עופר ללוש, סיגלית לנדאו, נתן אלקנוביץ, מיה זר, רפי דייגי ועוד.

כאמור, מסורת התערוכה החלה כבר לפני 19 שנים ונערכה לראשונה ביוזמתם של הילה ורני רהב בביתם, במטרה לסייע לוועד למלחמה באיידס ולקדם את היצירה המקורית בישראל. בכך, המשיכו את מורשתה של גב' רבין ז"ל, שהייתה מהקולות הראשונים בארץ שפעלו להגברת המודעות הציבורית למחלה.

בשנת 2004 פרש בנק הפועלים את חסותו על המיזם, וזאת במסגרת פעילותו למען הקהילה. מאז אותה שנה, הופכים משרדי ההנהלה המרכזית של בנק הפועלים לאכסניית האמנות הגדולה והמפוארת בישראל.

התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב במוצ"ש 12.05.18, בין השעות: 20:30-23:00, בבניין ההנהלה של בנק הפועלים ברחוב יהודה הלוי 63 ת"א.