______

צוות הוועד המנהל של הארגון

צוות הוועד המנהל של הארגון

בעז אפרים

מכהן כיו"ר הנהלת הוועד למלחמה באיידס למעלה מחצי עשור ומשתייך במקביל לצוות המקצועי של הארגון כרכז מערך המתנדבים. בעת הצטרפותו לוועד, שימש בעז כמנהל אדמיניסטרטיבי ומאז ממשיך ללוות את הארגון בהתנדבות מלאה ובמסירות אין קץ.

נגה אורון

רוקחת במקצועה. מתנדבת קרוב לחצי עשור בפרויקט הדגל ההומניטארי של הוועד (חלוקת תרופות למהגרי עבודה, מבקשי מקלט וקורבנות סחר בבני אדם). נבחרה על ידי הנהלת הוועד כדי לקבל בשם הוועד את אות הנשיא למתנדב בשנת 2006.

ד"ר גל וגנר קולסקו

ד"ר גל וגנר קולסקו, בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, סיים התמחות ברפואת המשפחה במחוז ת"א יפו של שרותי בריאות כללית. תחום עיסוקו העיקרי הינו ברפואת להט"ב ובמסגרת זאת הקים את המרפאה הגאה-מרפאת גן מאיר, כמו כן משמש כיו"ר משותף של החברה לקידום בריאות בקהילת הלהט"ב בהסתדרות הרפואית בישראל. את פעילותו בתחום ה HIV התחיל כבר ב2010 במסגרת הוועד למלחמה באיידס, הוא היה שותף לארגון כנסים והרצאות להעשרת הידע בתחום ה HIV בקרב רפואת המשפחה והן בקרב אנשים החיים עם הנגיף. ד"ר וגנר משמש גם כיועץ רפואי לזרוע ההסברה של הועד בקהילת הלהט"ב-ב.ל.ה דואגת. 

עו"ד דרור שלו

בוגר בהצטיינות תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ליברפול, אנגליה. כיום שותף מייסד בפירמת עוה"ד SSC (שלו, סטוקהולם-כהן ושות'), בתל-אביב. כחלק ממדיניות המשרד, משתתף במתן שירותים משפטיים לנזקקים/מעוטי יכולת כתרומה לקהילה וכחלק מפרויקט "פרו בונו".פעיל בוועד למלחמה באיידס מאז שנת 2010, וזאת הן כחבר הנהלה והן בפרויקטים של הוועד בתחומים שונים ומגוונים, כולל מתן יעוץ משפטי, מעת לעת, בסוגיות משפטיות הרובצות לפתחו של הוועד.

ד"ר יסמין מאור

ד"ר יסמין מאור, בוגרת בית הספר לרפואה בתל אביב. התמחתה במחלקה פנימית ובמחלות זיהומיות בתל השומר. כמו כן עסקה במחקר אפידמיולוגי במכון גרטנר. תחום עיסוקה העיקרי הוא מחלות זיהומיות. בפרט, זיהומים במערכת הלב וכלי הדם כולל אנדוקרדיטיס וזיהומים בקוצבים, חיידקים עמידים בבתי חולים – אפידמיולוגיה גורמי סיכון והדרך להתמודדות עימם, זיהומים בהריון, רפואת איידס. ד"ר מאור היא מרצה בחוג לרפואה פנימית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

מיכל רביד

עורכת דין במקצועה ובעלת תואר שני ביחסים בינלאומיים. 

בעלת ניסיון רב בגיוס כספים והפקת אירועים לטובת עמותות וארגונים ללא מטרות רווח.

מזה 4 שנים מסייעת לוועד בגיוס תרומות מקרן MAC העולמית ובמתן חסות לאירועים שונים של הועד. מנהלת את פרויקט "הארה בוורוד" בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן לטובת הגברת מודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד וכן מסייעת בגיוס תרומות לעמותת "אביב לניצולי שואה".

ניצן הורוביץ

עיתונאי ופרשן לענייני חוץ, יוצר דוקומנטרי, ופעיל חברתי. כיהן בכנסות ה-18 וה-19 מטעם מרצ. היה חבר בוועדת חוץ וביטחון והקים את השדולה הגאה בכנסת. כיום מכהן כיו״ר המועצה הציבורית של האגודה הישראלית לפיתוח וסיוע בינלאומי, בעל טור ב״הארץ״, מגיש בגל״צ, ופרשן בערוצים 2 ו-10 בטלוויזיה. ניצן הוא ממובילי הקהילה הגאה בישראל מזה שנים רבות.