______

הגיע הזמן לדבר על הפות

איבר המין הנשי הוא תעלומה. לא תעלומה רפואית או מדעית- אלא תעלומה חברתית.

הרבה נשים ( בכל הגילאים) לא יודעות איך הפות שלהן נראית ואפילו חוששות לקחת מראה ולהסתכל. בניגוד לגברים בעלי פין, שאיבר המין שלהם יוצא החוצה מהגוף ולכן קל להם להתבונן בו מכל הזוויות, הפות היא קצת אחרת.

לכן בואו נעשה סדר...

"פות" זאת המילה בעברית שמתארת את איבר המין הנשי. רובנו לא נשתמש בשם פות ונקרא לה בשמות אחרים כמו פושפוש, פישה, מנוש, כוס, וג'ינה, וג'י ג'י וכו'.

לצינור שמחבר בין הפות לרחם קוראים נרתיק וניתן לראות את הפתח שלו בהסתכלות על הפות. הוא זה שמאפשר מעבר של זרע לרחם או של דם מהרחם החוצה.

לפות יש שתי שפתיים- חיצוניות ופנימיות שמגינות על פתח הנרתיק ועל פתח השופכה ( הפתח ממנו יוצא השתן... וכן השתן והדם של הווסת לא יוצאים מאותו הפתח)

ואחרון חביב, אך מיוחד במינו, נמצא לו בקדמת הפות- הדגדגן.

אני ממליצה לנשים לקחת מראה, או לשבת עם רגליים פשוקות ולהתבונן בפות שלהן, לגעת, להריח ולנועזות שבינינו אפילו לטעום. למה? כי הפות היא חלק ממך והיא חלק משמעותי. היכרות איתה תתן לך ביטחון, תחבר אותך לעונג, תקנה לך שליטה וכוח ובעיקר תגרום לך לאהוב את עצמך אפילו יותר.

אז אם זה לא שיכנע אותך עד עכשיו קבלי 7 עובדות מרגשות ומרתקות על הפות.

1.      הפות היא האורחת המושלמת- זאת שמנקה בעצמה את עצמה. בשביל זה קיימים נוזלי הנרתיק, הם מנקים החוצה תאים ישנים וחיידקים כדי למנוע מכל מיני דברים לא רצויים להיכנס פנימה לרחם.

אם נוזל הנרתיק הוא בצבע שקוף או בגווני הלבן, תדעי שהכל תקין. קחי לתשומת ליבך, ששימוש בתכשירי הגיינה מיוחדים לשטיפה אינטימית הם פחות מומלצים, שכן הם משנים את רמת ה PH בפות והיא באמת לא צריכה את זה- אל תדאגי, הפות יכולה לדאוג לעצמה.

 

2.      הפות היא אבסטרקטית יש לה מגוון צורות, גדלים וצבעים - אין דבר כזה פות סטנדרטית, לכל אחת יש פות בגודל, בצורה ובצבע אחר וזה טבעי ונורמלי. איזה כיף לנו שלכל אחת יש פות ייחודית משלה.

 

3.      הפות היא כמו זיקית- היא יכולה לשנות את הצבע שלה- כולנו כבר יודעות שהפות יכולה להיות בגדלים שונים ובצורות שונות וזה טבעי ונורמלי. אבל במהלך גירוי מיני, זרימת הדם לפות משתנה והצבע שלה יכול להשתנות בהתאם.

 

4.      הפות היא כמו אליסה בארץ הפלאות היא יכולה לגדול לה- כשנשים מגורות מינית, כלי הדם בפות מתרחבים מה שגורם לפות להיות גדולה יותר.

 

5.      הפות יכולה לחוות 4 סוגי אורגזמה שונים- לעומת זכר שיכול לחוות רק סוג אחד של אורגזמה ( ברוך שעשני אישה!). ניתן לחלק את האורגזמות הנשיות לארבע קטגוריות: הדגדגן, הנרתיק, מעורבב, מרובים.

הדגדגן: אורגזמה באמצעות גירוי של הדגדגן, ללא חדירה נרתיקית.

הנרתיק: אורגזמה כתוצאה מחדירה נרתיקית בלבד.

מעורבב: כאשר יש לך גירוי של הדגדגן והנרתיק יחד.

מרובות: כאשר אישה חווה אורגזמה אחת ואחריה מגיעה לרגיעה - אך לא לגמרי – כי אז היא יכולה "להתעורר" שוב, וכתוצאה מכך לחוות חוויות מרובות של הנאה אורגזמית ברצף מהיר.

 

6.      לדגדגן יש רק מטרה אחת- לגרום לך להנאה.  עם כ 8,000 קצות עצבים ( פי 2 מבפין) הדגדגן משרת מטרה אחת ומטרה אחת בלבד: לגרום לאישה להרגיש הנאה. למעשה, זהו האיבר האנושי היחיד שקיים אך ורק בשביל הנאה.

 

7.      הפות היא החברה הכי טובה שלך- היא מתקשרת איתך ומודיעה לך דברים- הפות בדרכה הייחודית מתקשרת איתך ומודיעה לך הודעות- למשל, היא יכולה להגיד לך מתי את בביוץ, או היא יכולה להגיד לך שכמשהו לא בסדר וכדאי שתלכי לראות רופא/ת נשים- את רק צריכה לשים לב לסימנים ולהקשיב לה.

 

אז ראינו יחד כמה הפות מיוחדת ונפלאה, כל מה שנותר לך לעשות היא להקדיש כמה דקות להיכרות אינטימית.