______

צוות הוועד המנהל של הארגון

צוות הוועד המנהל של הארגון

נגה אורון

מכהנת כיו"ר הנהלת הוועד למלחמה באיידס ורוקחת במקצועה. מתנדבת קרוב ל -12 שנים בפרויקט הדגל ההומניטארי של הוועד (חלוקת תרופות מצילות חיים למבקשי מקלט וקורבנות סחר בבני אדם). מעל לשנתיים מלווה ותומכת במרץ בהעברת המטופלים לאחריות משרד הבריאות במסגרת הפרויקט הקהילתי. במקביל מסיימת את לימודי התואר השני באפידמיולוגיה כשאת עבודת התיזה שלה כותבת בנושא טיפול תרופתי ב HIV  ותחת שרביטו של ד"ר איציק לוי . משמשת כחברת הנהלה משנת 2008.

בעז אפרים

כיהן כיו"ר הנהלת הוועד למלחמה באיידס למעלה מחצי עשור ומשתייך במקביל לצוות המקצועי של הארגון כרכז מערך המתנדבים. בעת הצטרפותו לוועד, שימש בעז כמנהל אדמיניסטרטיבי ומאז ממשיך ללוות את הארגון בהתנדבות מלאה ובמסירות אין קץ.

ד"ר גל וגנר קולסקו

ד"ר גל וגנר קולסקו, בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, סיים התמחות ברפואת המשפחה במחוז ת"א יפו של שרותי בריאות כללית. תחום עיסוקו העיקרי הינו ברפואת להט"ב ובמסגרת זאת הקים את המרפאה הגאה-מרפאת גן מאיר, כמו כן משמש כיו"ר משותף של החברה לקידום בריאות בקהילת הלהט"ב בהסתדרות הרפואית בישראל. את פעילותו בתחום ה HIV התחיל כבר ב2010 במסגרת הוועד למלחמה באיידס, הוא היה שותף לארגון כנסים והרצאות להעשרת הידע בתחום ה HIV בקרב רפואת המשפחה והן בקרב אנשים החיים עם הנגיף. ד"ר וגנר משמש גם כיועץ רפואי לזרוע ההסברה של הועד בקהילת הלהט"ב-ב.ל.ה דואגת. 

עו"ד דרור שלו

בוגר בהצטיינות תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ליברפול, אנגליה. כיום שותף מייסד בפירמת עוה"ד SSC (שלו, סטוקהולם-כהן ושות'), בתל-אביב. כחלק ממדיניות המשרד, משתתף במתן שירותים משפטיים לנזקקים/מעוטי יכולת כתרומה לקהילה וכחלק מפרויקט "פרו בונו".פעיל בוועד למלחמה באיידס מאז שנת 2010, וזאת הן כחבר הנהלה והן בפרויקטים של הוועד בתחומים שונים ומגוונים, כולל מתן יעוץ משפטי, מעת לעת, בסוגיות משפטיות הרובצות לפתחו של הוועד.

נטע גל-נור

דוקטורנטית למדע המדינה בתוכניות המצטיינים של המחלקה למדע המדינה באוניברסיטה העברית, עוסקת במחקר על אודות יחסי אזרח ומדינה, מחויבות אזרחית, ופוליטיקה ישראלית.  בין השנים 2010 עד 2014 ניהלה את מערך סדנאות ההסברה של הוועד למלחמה באיידס, הובילה את הפרויקט החלוצי בתחום המניעה וההסברה בקרב מבקשי מקלט וחידשה את שיתופי הפעולה של הוועד עם משרד החינוך. התנדבה בארגון חוש"ן כ-4 שנים, ובעלת ניסיון רב בעמותות וארגונים בתחום החינוך, ובקביעת מדיניות חינוך ובריאות. 

מיכל רביד

עורכת דין במקצועה ובעלת תואר שני ביחסים בינלאומיים. 

בעלת ניסיון רב בגיוס כספים והפקת אירועים לטובת עמותות וארגונים ללא מטרות רווח.

מזה 4 שנים מסייעת לוועד בגיוס תרומות מקרן MAC העולמית ובמתן חסות לאירועים שונים של הועד. מנהלת את פרויקט "הארה בוורוד" בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן לטובת הגברת מודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד וכן מסייעת בגיוס תרומות לעמותת "אביב לניצולי שואה".

ד"ר מרגלית לורבר

רופאה מומחית באימונולוגיה קלינית, רופאת HIV  מזה 25 שנה; עד לאחרונה מנהלת היחידה למחלות אוטואימוניות ברמב"ם; מרצה בכירה קלינית בפקולטה לרפואה של הטכניון. חברה בועדת חינוך רפואי של הפקולטה לרפואה בטכניון; משמשת חברה בועד החברה הישראלית לרפואת HIV  - ההסתדרות הרפואית. ממובילי מהפכים לטיפולי פוריות בנשאיות HIV , תכנית הפרפ בישראל, בדיקות סקר בנשים הרות. בוגרת הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב, התמחתה ברפואה פנימית  וריאומטולוגיה ברמב"ם ובאימונולוגיה קלינית באוניברסיטת לונדון. שותפה בתחומי מחקר רבים בתחום מחלות אוטואימוניות וריאומטולוגיות. שותפה בכתיבתם של יותר מ-80 מאמרים מדעיים ובכתיבתם של 3 פרקים בספרים.