______

התנדבות

הוועד למלחמה באיידס הוקם בשנת 1985 וחוגג מעל עשרים שנות פעילות. אלמלא מערך המתנדבים שצומח וגדל כל העת, ספק אם היה שורד

הוועד למלחמה באיידס מחפשים מנהל/ת משרד בחצי משרה

הוועד למלחמה באיידס הוקם בשנת 1985 וחוגג מעל שלושים שנות פעילות. אלמלא מערך המתנדבים שצומח וגדל כל העת, ספק אם היה שורד. מתנדבי הוועד עומדים לא אחת בחזית העשייה והיצירה. המתנדבים הם שמניעים ועושים למען הגשמת החזון והחלומות בכל יום ולילה.

ההתנדבות חולשת על כל תחומי העיסוק בוועד, היא מגוונת, מאתגרת, מורכבת וממלאת סיפוק.  מתנדבים ומתנדבות במגוון גילאים, תחומי עניין וכישורים שונים עם חלומות מרובים, העדפות מיניות שונות, הכשרה משתנה, וסיפורים רבים איתם הגיעו והפכו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה...  כל מתנדב ומתנדבת נפגשים לשיחה אישית עם רכז המערך הרלוונטי וביחד מגלים את תחום ההתנדבות המתאים, תוך שימת דגש רב מלבד על צרכי הוועד באותה עת, גם על הרצון והחלום אותו נושא המתנדב/ת כשמתגבשת בו/ה ההחלטה להתנדב בוועד למלחמה באיידס.

הוועד מחפש כל העת מתנדבים נוספים אשר מוכנים לקחת חלק בפעילויות הוועד השונות ולהצטרף למשפחה שלנו.  ההכשרה אותה עוברים המתנדבים מותאמת בהיקפה ובתוכנה לתחום ההתנדבות בו יעסקו. כל מתנדבי הוועד מקבלים סדנה ובה ידע מדויק ועדכני על HIV ואיידס, התנהגות מינית בטוחה, בדיקות איידס, הרקע שהוביל לגילוי המחלה, המהלך הקליני, אפידמיולוגיה, דרכי ההדבקה, שימוש נכון בקונדום, מגעים יומיומיים ובטוחים, הטיפול באמצעות הקוקטייל, הטיפול המונע, מחלות נלוות ותופעות לוואי. בסיום, מפגש עם אדם שחי עם HIV המשתף בסיפורו האישי. ישנה אפשרות ואף מומלץ לנדוד ולעבור בין הפרויקטים השונים, בהתאם לצורך, הרצון והעניין.

מלבד ההכשרה מחויבים המתנדבים למפגשי עדכון והעשרה ומוזמנים למסיבת מתנדבים שנתית מפגשי כיף ושלל צ'ופרים.

התנדבות במערכי הבדיקות (תל אביב/חיפה/באר שבע/בלה דואגת):

מקצועיות המתנדבים שלנו היא ערך עליון, כל המתנדבים במערכי הבדיקות שלנו עוברים הכשרה מקיפה של 4 ימים רצופים, אינטנסטיבים ומהנים ביותר (בשנים האחרונות ההכשרה מתקיימת בקיבוץ תובל שבצפון), ההכשרה מתקיימת בדרך כלל בסוף חודש אוגוסט על מנת לאפשר לסטודנטים שבינכם גם לצאת להכשרה ולהכנס לצוות מרכזי הבדיקות שלנו.

למתנדבים אשר יש הכשרה קודמת בנטילת דם ורידי (חובש צבאי, אח/ות, רופא/ה, פרמדיק, הכשרה פרטית במד"א/טרם/משרד הבריאות) ייעוד תפקיד של נוטל דמים ומתנדבים אשר אין הכשרה זו ייעודו לתפקיד יועץ במרכזי הבידוק שלנו.

במידה והנכם מעוניינים להצטרף למשפחה הכי מהממת בעיר ולצאת להכשרה, אתם מוזמנים ליצור קשר בפרטים המצורפים מטה.

לפרטים נוספים אנא פנו לדובב, מנהל המשרד שלנו בטל' 03-5613000 שלוחה 101 או באמצעות הדוא"ל iatf@aidsisrael.org.il