סיפורים חיוביים

שיחות בגובה העיניים על החיים עם HIV

 

אסתי זקהיים מארחת גברים ונשים החיים עם HIV ואנשי ונשות מקצוע בתחום, לשיחה פתוחה וכנה, בגובה העיינים על HIV ואיידס מנקודות מבט שונות.

פודקאסט.jpg
סיפורים חיוביים - פרק 3
00:00 / 29:38
פרק 3 - HIV והקהילה הגאה

בפרק זה נארח את אלעד אהרון, רכז הקהילה החיובית בוועד למלחמה באיידס, פעיל חברתי, פרמדיק, מנחה קבוצות, מטפל NLP וחי עם HIV 16 שנה.בפרק נדבר על הקשר ההיסטורי בין הקהילה הגאה למגפת האיידס וכיצד נוצרה תודעה של פחד, אשמה ובושה יחד עם סטיגמות ומיתוסים על אלו שחיים עם HIV.נשמע מה היחס בתוך הקהילה הגאה לאלו שחיים עם HIV, כיצד הקהילה גדלה והתבגרה במהלך השנים ומה התהליך שהיא עוד צריכה לעבור.

סיפורים חיוביים - פרק 2
00:00 / 22:18
פרק 2 - נשים ו-HIV

בפרק זה נארח את מירי קנבסקי, מאמנת אישית וזוגית, מרצה וגם סופרת. חיה עם HIV כבר 19 שנים. בפרק נדבר על איך זה להיות אישה שחיה עם HIV והאם יש הבדל בין להיות אישה שחיה עם HIV ללהיות גבר שחי עם HIV? נשמע מה התגובות שמתקבלות מהסביבה לגילוי דבר הנשאות, מה מחיר החשיפה ואיך אפשר להיות השינוי אותו את רוצה לראות בעולם.

סיפורים חיוביים - פרק 1
00:00 / 19:39
פרק 1 -  HIV כל מה שצריך לדעת

בפרק זה נארח את ד"ר רינת לסמנוביץ, הרופאה של הוועד למלחמה באיידס, שמעניקה ייעוץ רפואי בצורה אנונימית ובחינם בנוגע לHIV ולמחלות המועברות במין. בפרק נדבר על מה זה בעצם איידס ומה זה HIV? ומה שונה היום ממה שהיה לפני 30/40 שנה ומה צופן העתיד? נכיר מה זה אומר להיות אנדיטקטבל? איך נדבקים? איך בוודאות לא נדבקים? ומה הסימנים שמורים לנו שכדאי ללכת להיבדק לHIV. 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

gilead-2-logo.png

 הקלטתו של פודקאסט זה התאפשרה הודות לתמיכתה האדיבה של חברת גיליאד סיאנסז  אירופה בע"מ - ללא מעורבות בתכנים